Доведено вину начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства у вчиненні корупційного адмінправопорушення

вересня 24 / 2020


Берегівська місцева прокуратура забезпечила участь прокурора в судовому розгляді справи по об’єднаних протоколах про адміністративні правопорушення, що пов’язані з корупцією. Як повідомив керівник Берегівської місцевої прокуратури Володимир Жилкін, стосувалися вони начальника Берегівського міжрайонного управління водного господарства.
Згідно з наявною інформацією, чоловік, використовуючи свої службові повноваження, уклав із фізичною особою-підприємцем (яка є його дружиною) договори щодо виконання робіт з берегоукріплення. Посадовець підписав контракти про надання послуг та акти приймання виконаних робіт, не повідомивши у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів.
Такі дії чоловіка кваліфіковані за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, тобто вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Берегівський районний суд визнав його винним у вчиненні корупційного адмінправопорушення і наклав штраф у розмірі 5100 грн.
Інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Категорія : Новини


Залишити Коментар