У США бос подарував підлеглому авто за те, що він пішки здолав 32 км, поспішаючи на роботу (ФОТО)

липня 18 / 2018
У США бос подарував підлеглому авто за те, що він пішки здолав 32 км, поспішаючи на роботу (ФОТО)


Власник компанії з організації переїздів у штаті Алабама подарував працівнику автомобіль за те, що той уночі пішки подолав 32 кілометри, щоб потрапити на перший робочий день

Шеф подарував американцю авто за те, що він пішки здолав 32 км, поспішаючи на роботу (ФОТО)
У Волтера Карра зламалась його власна машина, тож він пройшов довгий шлях пішки, щоб потрапити на нову роботу, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

Історія Карра стала відомою на всю Америку та заполонила соціальні мережі.

Вдосвіта на дорозі пішохода зупинили поліцейські та були враженні його вчинком, запропонували йому сніданок.

О 06:30 ранку у будинок Дженні Лемей подзвонили - там був Карр у супроводі поліцейського. Той пояснив господині, що хлопець йшов усю ніч, щоб працювати під час переїзду Лемей.

Вона запропонувала працівнику трохи відпочити, поки приїде вся команда з переїзду, проте пан Карр відмовився і взявся до роботи.

"Уявляю, скільки разів під час цієї нічної прогулянки він хотів повернутись назад. Але він дійшов до кінця, я вражена цим хлопцем", - додала Лемей.

Після цієї історії на зустріч з новим працівником приїхав директор компанії з переїзду Люк Малкін. Після розмови за чашкою кави керівник просто подарував пану Карру ключі від автомобіля Ford Escape 2014 року. Керівник компанії розповів, що був вражений хлопцем.

До того моменту Волкер Карр вже навіть встиг почати онлайн-кампанію зі збору коштів на ремонт авто і зібрав $8 тисяч.

Карр ще навчається у коледжі, а робота у компанії з переїздів була його першою роботою за останній час. І нічна подорож - це була спроба показати свою відданість і не втратити можливість працевлаштуватись через прогул.

У США бос подарував підлеглому авто за те, що він пішки здолав 32 км, поспішаючи на роботу (ФОТО)
Категорія : Світ


загрузка...