“Допоможіть!”: Жінку приголомшила записка, знайдена в дитячих штанах

липня 09 / 2018
“Допоможіть!”: Жінку приголомшила записка, знайдена в дитячих штанах
У Казахстані жінка знайшла в куплених нею дитячих брюках записку з текстом: "Допоможіть, я в рабстві", передає Корупція.Інфо

Це сталося в Жамбилській області. Жінка в ролику говорить, що благання було написана на гумці, яку вони витягли з штанів.
"Допоможіть, я в рабстві, район Лебединівка", – йшлося в тексті знайденої записки.

У Мережі припустили, що йдеться про село Лебединівку Чуйської області. Відео жінка передала правоохоронцям.

Нагадаємо, минулого року один московський кухар теж знайшов подібну записку.

В одному зі Московських супермаркетів стався інцидент, який сколихнув не лише всю Росію, а й країни близького зарубіжжя. Розпакувавши мішок з цукром, який купили раніше в Курській області, пекар побачив записку: "Допоможіть, ми в рабстві".

Шокований чоловік одразу ж повідомив про дивну знахідку.


"Я відкривав новий мішок з цукром для роботи, тільки його розкрив, нитку зрізав, і там виявив цю записку, цю картонку зі словами "Допоможіть, ми в рабстві", написану чорним маркером. І все!"

Розслідування цієї справи триває
Категорія : Світ
«Союз-2.1а» успешно стартовала к МКС
10 липня 2018 08:06

10 июля 2018 года в 00:51 мск с космодрома Байконур к Международной космической станции (МКС) стартовала российская  ракета-носитель «Союз-2.1а» с грузовым кораблем «Прогресс МС-09».

 

Грузовой космический корабль «Прогресс МС-09» впервые долетел до МКС по сверхкороткой схеме и в 04:39 мск успешно пристыковался к станции в автоматическом режиме.

 

Сегодня удалось отработать всю циклограмму, подтвердить все заложенные принципы, получился хороший результат. Если второй раз тоже будет успешным, без всяких вопросов, то дорога пилотируемым кораблям (для полетов по сверхкороткой схеме) будет открыта.

 

Это уже 9-й орбитальный космический запуск России в 2018 году. Все - успешные.


Залишити Коментар