Подружжя 20 років жорстоко ґвалтували і вбивали власних дітей: правду розкрила їх дочка, якій вдалося врятуватися

червня 27 / 2018
Подружжя 20 років жорстоко ґвалтували і вбивали власних дітей: правду розкрила їх дочка, якій вдалося врятуватися
Найвідоміші серійні вбивці в Англії, подружжя Фред і Розмарі Вест викрали і катували, а потім убили кількох дівчаток в 60-70-х роках. Як пише Cosmo, ще до знайомства з майбутньою дружиною Фред зустрічався з двома жінками – з повією Реною і її подругою Енн Макфолл. У першої вже була дитина – дочка Шармейн, але Фред її удочерив, а пізніше з'явилася на світ Енн Марі. Уже тоді Фред Уест зробив перший злочин – він працював водієм в вантажівці з морозивом і вбив у своєму фургоні чотирирічного хлопчика, передає Корупція.Інфо

Пізніше Рена і Фред поїхали і взяли з собою Енн Макфолл, яка доглядала за дітьми пари. Рена пішла від чоловіка, злякавшись раптових нападів агресії, а Енн Макфолл, навпаки, це не бентежило – вона вже була закохана у Фреда і завагітніла від нього. Коли дитина повинна була народитися, дівчина зникла. Її останки знайшли тільки через тридцять років – швидше за все, Фред вбив свою нову коханку. Рена залишила своїх двох дітей чоловікові.
Незабаром Фред Уест зустрів свою майбутню дружину Розмарі: йому було 27, а їй 15. Через рік вона до нього переїхала, у них народилася дочка Хізер Енн. Всього у Розмарі було сім дітей.

Жінка вбила його пасербицю Шармейн за те, що та відмовлялася плакати, скільки б її не били. Пізніше Розмарі стверджувала, що дівчинку забрала до себе її мати, Рена.
Уест наполіг на тому, щоб його дружина займалася проституцією, і обладнав в будинку їй спеціальну кімнату, де вона включала червоне світло – так вона давала дітям зрозуміти, що їх мама «зайнята» з клієнтом. Розмарі і Фреда не бентежило і те, що в числі клієнтів був навіть батько жінки, а сам Уест, підглядаючи за коханцями, це схвалював.

У 1972 році подружжя найняло для своїх дітей 17-річну Керолайн Оуенс, яку знайшли на безлюдній дорозі. Вони приховували від дівчини «роботу» Розмарі і говорили, що та працює масажисткою. Як тільки вони спробували спокусити Керолайн, та втекла, але потім повернулася. Вони зв'язали дівчину і жорстоко зґвалтували її, пригрозивши, що вб'ють її, як усіх інших, якщо та буде вириватися. Після скоєного Керолайн втекла в поліцію, але коли справа дійшла до суду, чомусь зняла звинувачення з пари.

У 1973 році Фред і Розмарі замкнули восьмирічну Енн Марі в підвалі і згвалтували її. Дівчинка пішла з дому, коли їй виповнилося 15. Подружжя вбило свою дочку Хізер Енн, так як та постійно скаржилася своїм друзям на жорстоке поводження, а іншим дітям пригрозили, що ті «будуть закопані у дворі, як Хізер», якщо вони не будуть підкорятися своїм батькам.

Тільки в 1992 році подружжя вдалося заарештувати після того, як Фред Уест згвалтував свою 13-річну дочку під час відсутності дружини у будинку. Дівчинка поскаржилася Розмарі, але жінка відповіла, що та сама напросилася. 13-річна дівчинка поділилася своєю історією з близьким другом, а він розповів про це своєму матері. Так всім стало відомо про численні вбивства подружжя Уест.

Поліція виявила в саду подружжя людські рештки, Розмарі і Фред були заарештовані. Чоловік не дочекався покарання: незабаром його знайшли мертвим у камері. На прощання він залишив записку своїй дружині з малюнком надгробка на ньому: «Світла пам'ять. Фред Уест. Роуз Уест. Спочивай з миром там, де не впаде тінь. У мирі і спокої він чекає Роуз, свою дружину». Розмарі Уест засудили до довічного ув'язнення, вона як і раніше знаходиться у в'язниці в одиночній камері.

Категорія : Світ


Loading...
загрузка...