Чоловіки помирають скоріше від жінок через фізичний труд

травня 16 / 2018
Чоловіки помирають скоріше від жінок через фізичний труд

Вчені виявили зв'язок між рівнем фізичної активності на роботі і ранньою смертністю, повідомляє British Journal of Sports Medicine.

Дослідники з'ясували, що тренування приносять користь тільки тим, хто займається спортом у вільний час. Систематична фізична активність на роботі, навпаки, підвищує у чоловіків ризик передчасної смерті.

Міжнародна група фахівців провела мета-аналіз, вивчивши більш 2,4 тисячі наукових робіт, присвячених зв'язку між професійною фізичною активністю і рівнем смертності. Дослідження проводилися в 1960-2010 роках, в них взяли участь майже двісті тисяч чоловік.

З'ясувалося, що робота, пов'язана з регулярними фізичними навантаженнями, підвищує ризик передчасної смерті у чоловіків на 18%. Примітно, що жінкам регулярні заняття спортом в робочий час виявилися корисними.

Вчені не раз відзначали користь занять спортом у вільний час. Раніше дослідники з Бірмінгемського університету і Королівського коледжу Лондона з'ясували, що регулярні велотренування допомагають уповільнити старіння.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...