Вона народила близнюків і вирішила зробити подарунок безплідній подрузі! Доля винагородила її по-королівськи!

квітня 14 / 2018
Вона народила близнюків і вирішила зробити подарунок безплідній подрузі! Доля винагородила її по-королівськи!
Материнство — один з найкращих подарунків, які природа може дати жінці.

Незважаючи на те, що це трохи складне завдання, особливо перші 9 місяців виношування дитини, неможливо описати те щастя і радість, яку приносять діти.

Проте в світі є багато жінок, які, на жаль, не можуть стати матерями. Ніби-то через проблеми з хімічними речовинами в організмі, в результаті нещасного випадку або з інших причин.

Якраз це сталося з Андреа Рівас, дружиною Марка Ріваса, яка дружила з Сенді і Філіпом Палмізано. Ці дві пари багато разів намагалися завести дітей, але, на жаль, доля не давала їм такого шансу. Тому вони вирішили звернутися в Центр лікування безпліддя, де вони познайомилися і потоваришували.

Минуло кілька років, перш ніж обом парам повідомили першу велику новину, через 2 роки Рівас отримали те, чого найбільше хотіли, таку бажану вагітність. 9 місяців тому Андреа народила двох близнюків: Конора і Ейвері. Але, на жаль, Палмізано не щастило так, як їх друзям, а через два роки їх мрії зовсім зникли, коли вони дізналися, що бажання Рівас стати батьками виповнилося. Чотири роки по тому Палмізано так і не змогла завагітніти, навіть після стількох спроб.

Однак, Андреа, найкраща подруга Сенді, зробила їм одну з кращих пропозицій в їх житті: виносити їм дитину. Палмізано погодилися, і Андреа з легкістю завагітніла. Після кількох місяців вагітності Андреа пройшла планове ультразвукове обстеження, яке показало дивовижні результати …

Виявилося, що вона вагітна двійнятами, ЗНОВУ! Палмізано ще більше згуртувалися, коли дізналися, що у них буде хлопчик і дівчинка. Це щось неймовірне. І це неймовірне сталося в пологовому залі, коли Андреа народила двох близнюків: Грейсон і Емму Лі. Тепер у обох пар є те, чого вони так хотіли, а їх дружній зв’язок став одним з найважливіших речей у їхньому житті. Але сюрпризи на цьому не закінчилися …

Через кілька місяців після того, як вона народила свою подругу близнюків, Андреа знову почала відчувати біль внизу живота, тому вона вирішила обстежитися. І який сюрприз! Андреа знову була вагітна … І навіть краще …

Два близнюка! Так, знову два близнюки. Андреа народила, і тепер у неї не 2, а 4 дітей, і при цьому вона допомогла своїм кращим друзям теж насолоджуватися однією з кращих речей, які може запропонувати природа: можливістю БУТИ БАТЬКАМИ.
Вона народила близнюків і вирішила зробити подарунок безплідній подрузі! Доля винагородила її по-королівськи!
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...