“31-річна вчителька була на четвертому місяці, він ховав її заживо…”: Чоловік жорстоко вбив жінку

квітня 10 / 2018
“31-річна вчителька була на четвертому місяці, він ховав її заживо…”: Чоловік жорстоко вбив жінку
31-річна вчителька знаходилася на четвертому місяці вагітності, коли сталася трагедія, передає Корупція.Інфо

Житель штату Меріленд, обвинувачений у вбивстві своєї вагітної дівчини, кілька разів міняв свою версію події, розмовляючи зі слідчими через кілька тижнів після того, як її тіло було знайдено в неглибокій могилі. В остаточному підсумку він зізнався, що дівчина нібито випадково вдарилася під час їх сварки і загинула. Тоді обвинувачений вирішив закопати труп і, щоб переконатися, що вона мертва, зробив постріл.


Коли він занепокоївся, що вона, можливо, не вмерла і що він поховав її заживо, то вистрілив їй в потилицю, щоб Лаура не страждала

Згідно з матеріалами справи, 33-річний Тайлер Тессіер вбив 31-річну вчительку Лауру Уоллен, коли вона перебувала на четвертому місяці вагітності. Після того як сім'я оголосила про пропажу дівчини, Тайлер виступив на прес-конференції, слізно благаючи допомогти знайти його кохану.
Після виступу чоловік зізнався поліції, що сам допоміг дівчині втекти. За даними слідства, Тайлер двічі переховував машину зниклої і позбувся її номерних знаків і стільникового телефону.

За його словами, Лаура була постійно заплаканою, тому що у неї була дитина від іншого чоловіка і через ці відносини вона втратить роботу. Обвинувачений заявив, що загибла мала сексуальні стосунки з колишнім студентом з району Балтимор

Коли ж чоловіка затримали, то версії події стали ще більш абсурдними: крадіжка загиблої афроамериканськими чоловіками або припущення про те, що нібито Лаура сама вдарилася об стовп в ході сварки.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...