Папа Римський Франциск зробив несподівану заяву про пекло

березня 30 / 2018
Папа Римський Франциск зробив несподівану заяву про пекло
Папа Римський Франциск вразив журналіста розповіддю про пекло та душі грішників.

«Душі грішників зникають», — сказав глава Римсько-католицької церкви у інтерв’ю італійській газеті La Repubblica, повідомляє ТСН.

Натомість видання La Repubblica процитувало Папу Римського як: «Вони (погані душі — Ред.) не покарані».

У Ватикані повідомили, що журналіст неналежним чином відобразив те, що сказав Папа. Якби це було правдою, воно б ішло проти католицького вчення, повідомляє видання Мirror.

«Ті, хто покаялися, отримують прощення. Їх не карають. Ті, хто не хочуть каятися, просто зникають. Пекла не існує. Лише зникнення грішних душ», — сказав Папа.

93-річний журналіст Еудженіо Скальфаро з атеїстичними поглядами говорив вп’яте з Папою Франциском. Перша розмова відбулась 2013 року.
Категорія : Світ
читач
2 квітня 2018 23:28

Яке відношення має коментарі попередні до статті: Напевно і тут наші "браття" сусідньої країни мутять, зрівнюють свої походеньки в Сирії з пеклом і радіють від того. Хто на шо вчився. Але жаль, що ні котра мати такого не одобряє, ні хто не хоче війни. Треба бути справжнім ідіотом, щоб радіти від того скільки людей гине, особливо дітей. Може ти дурню це прочитаєш та до тебе дійде хоч щось, чи для того тебе мати родила на той світ, щоб тільки убивати?     


GW10
7 червня 2018 13:49

Рай і пекло існують тут на землі і це роблять самі люди своїми руками.одні живуть райським життям створюючи пекло для інших.але в природі існує рівновага і сила непідвладна людині яка все внормує 


Свідок
30 червня 2018 07:58

Слава Ісусу Христу! Останній Папа римський на Землі це Папа Бенедикт XVI. Цей же, що тільки видимо законно обраний, - є самозванець, зі слів Пресвятої Богородиці в Фатімі в 1917р.(третя фатімська таємниця), є тим звіром №2, який готує офіційний прихід звіру №1 - антихристу.(Одкровення від Іоанна 13:11-18). Це його вислови, що пекла немає, що про чіпування людини нічого в Біблії несказано і тому можна, і багато іншого, що руйнує Таїнства Віри і Церкву Христову. І допущено йому бути успішним в ці останні часи. А Церква Христова є нездоланна. Та хто наслідує Христа??? Готуйтеся, Вірні Христові, до підпілля. Мир вам.


Залишити Коментар