Божевілля: У Саудівській Аравії верблюдиць зняли з конкурсу краси через ботокс

січня 23 / 2018
Божевілля: У Саудівській Аравії верблюдиць зняли з конкурсу краси через ботокс


У Саудівській Аравії журі конкурсу краси для верблюдів King Abdulaziz Camel festival відсторонило декілька верблюдів за використання ботокса.

На курйозну новину звернуло увагу видання Arabian Business.

Одногорбих верблюдів оцінювали за формою колін, голови, розміром щік та губ. На останньому намагалися схитрувати власники 12 тварин, яких дискваліфікували за використання косметичного препарату, щоб зробити їх красивішими.

Влада Саудівської Аравії намагається лібералізувати консервативне королівство дозволяючи кінотеатри та даючи жінкам право водити автомобіль, але деякі традиційні аспекти вони все ж намагаються зберегти. Це стосується верблюдів, яких арабські бедуїни впродовж століть використовували як транспорт, їжу, "військову техніку" та компаньйонів.

"Верблюд - є символом Саудівської Аравії. Раніше ми використовували його в разі потреби, тепер ми збережемо його для дозвілля", - пояснив головний суддя шоу, Фавзан аль-Маді.

Національний фестиваль проходить протягом місяця. У нього, зокрема, включені верблюжі перегони з призовим фондом US $ 57 млн.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...