Військові з Молдови вирушили на навчання НАТО до України всупереч незгоді президента

вересня 07 / 2017
Військові з Молдови вирушили на навчання НАТО до України всупереч незгоді президента


У військових навчаннях НАТО Rapid Trident 2017, що відбудуться 7-23 вересня на Яворівському полігоні на Львівщині, візьмуть участь 57 військовослужбовців із Молдови. Вони вже вирушили до України –

Додон не пустив військових на навчання до України попри подвійну заборону Ігоря Додона як президента Молдови та головнокомандувача.

Командир молдовського контингенту підполковник Александр Маркуца сказав, що ці навчання потрібні, щоб розвивати взаємодію військ, зміцнювати оборонний потенціал та просувати позитивний імідж Національної армії Молдови на міжнародній арені для подальшої участі в миротворчих місіях. Про це йдеться на сайті Міноборони Молдови.

Проросійський президент Молдови Ігор Додон заборонив військовим їхати на навчання НАТО до України, скасував урядову постанову.

Уряд Молдови збирається відправити військових на навчання до України попри заборону Додона
Проєвропейський уряд ухвалив новий документ – мовляв, не бачать причин не їхати на навчання.

Раніше, на початку року, Додон заблокував участь молдовських військовослужбовців у навчаннях у сусідній Румунії. Також він виступав проти відкриття в Кишиневі офісу зв'язку НАТО.

Зазначимо, що у Rapid Trident 2017 на Львівщині візьмуть участь близько 1,8 тисячі військовослужбовців із 14 країн – України, США, Канади, Болгарії, Естонії, Італії, Грузії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини, Великої Британії.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...