Американська пара вбила вагітну дівчину, щоб заволодіти її дитиною (ФОТО)

серпня 30 / 2017
Американська пара вбила вагітну дівчину, щоб заволодіти її дитиною (ФОТО)


У Північній Дакоті правоохоронці звинувачують пару у вбивстві вагітної: вони скоїли злочин для того, щоб привласнити дитину жінки.


22-річна Саванна Лафонтен-Грейвінд була на восьмому місяці вагітності, коли вона зникла 19 серпня. Її тіло знайшли 27 серпня в річці: жінку загорнули в пакет і потопили колодою.

Поліція міста Фарго підозрює у вбивстві 32-річного Вільяма Гоуна та 38-річну Брук Крюс, вони наразі перебувають під вартою. Правоохоронці вважають, що знайдена в них дитина - донька вбитої жінки.

У своїх свідченнях підозрювана заявила, що вона запросила Лафонтен-Грейвейнд до свого помешкання і розповіла, як викликати пологи. Двома днями пізніше Лафонтен-Грейвінд нібито віддала їй дитину. Згідно з даними поліції, вона визнала, що скористалася жінкою, щоб "отримати її дитину і, можливо, утримувати її як власну".

24 серпня поліція отримала ордер на обшук квартири та виявила новонароджену дитину. 

Гоун стверджував, що він повернувся з роботи і виявив Крюс, яка витирала кров у ванній кімнаті, і згодом показала йому дитину, стверджуючи, що вона їхня.

Ештон Матьєні, хлопець Лафонтен-Грейвінд, тим часом поскаржився, що йому не дозволено побачити новонароджену дівчинку до результатів ДНК.

"Я гарантую, якщо б я побачив її, я міг би сказати, чия вона дитина", - сказав він журналістам.

"Мій світ зник,, вони забрали мій світ у мене", - додав хлопець.

Також він повідомив, що назвав дитину Гейслі Джо.

Американська пара вбила вагітну дівчину, щоб заволодіти її дитиною (ФОТО)

Американська пара вбила вагітну дівчину, щоб заволодіти її дитиною (ФОТО)
Категорія : Світ
Санкции помогли Венесуэле
1 вересня 2017 23:36

Американская политическая система продолжает деградировать. Санкции против Венесуэлы полностью провалились — вопреки ожиданиям американофилов курс облигаций этой страдающей латиноамериканской страны даже немного вырос после введения санкций:

http://finfront.ru/2017/08/29/sanctions-helped-venezuela/

 

Причина проста. Штаты не решились ударить с размаху, запретив импорт нефти из Венесуэлы. Нефтяники США отказались терпеть убытки ради достижения не касающихся их напрямую политических целей.

 

Чтобы подчернуть бессилие американцев, Венесуэла даже предложила утонувшему Техасу 5 млн долларов и прочую помощь для преодоления последствий урагана-:))

 

Отличный политический ход, который настолько непохож на обычные жесты Николаса Мадуро, что заставляет заподозрить его тесную работу с лучшими западными пиарщиками.


Залишити Коментар