В Індії суд заборонив робити аборт 10 річній дівчинці

липня 24 / 2017
В Індії суд заборонив робити аборт 10 річній дівчинці


Днями окружний суд міста Чандігарх (столиця індійських штатів Пенджаб і Харьяна) заборонив переривати вагітність 10 річної дівчинки, яка була зґвалтована.

На даний момент 10-річна потерпіла знаходиться на п’ятому місяці вагітності. Рішення індійської Феміди може привести до смерті малолітньої дитини, оскільки організм дівчинки (наприклад, кістки таза) ще не сформувався і не готовий до пологів. Навіть кесарів розтин в такому юному віці може закінчитися загибеллю породіллі, пише The Times of India.

За індійським законом, прийнятим ще в 1970-х роках, робити аборт можна в тому випадку, якщо вік плоду не перевищує 20 тижнів. Однак у даній ситуації пройшло вже 26 тижнів з моменту зачаття. Винятки допускаються, якщо в розвитку плода спостерігаються серйозні генетичні відхилення від норми, якщо плід мертвий, а також якщо здоров’ю вагітної загрожує серйозна небезпека.

Суд стверджує, що спирався у своєму рішенні зберегти плід на висновки групи лікарів, які працюють в державній лікарні в Чандигархі. «У разі аборту здоров’я дівчинки піддасться більшому ризику», – сказав представник індійської влади в телефонній розмові зі співробітником The Washington Post.

У лікарні, де перебуває дівчинка, американським репортерам також сказали, що з моменту зачаття минуло вже шість місяців.

Відомо, що постраждала дівчинка близько шести разів піддавалася зґвалтуванню. У цьому злочині підозрюється її дядько по материнській лінії, який зараз заарештований.

Батько потерпілої працює чиновником, а мати – домогосподарка. Батьки дізналися про вагітність доньки після того, як вона стала скаржитися на болі в животі. Пізніше з’ясувалося, що дівчинку ґвалтував родич, який приходив до сім’ї в гості.

Історія дівчинки, яка завагітніла в такому юному віці, шокувала навіть досвідчених медиків. За словами співробітниці відділення акушерства і гінекології медичного Інституту післядипломної освіти та наукових досліджень Рашмі Баггі, вона вперше бачить вагітну 10-річну дівчинку.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, аборти і пологи є основними причинами смерті серед неповнолітніх дівчаток.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...