Вчені розповіли, чому жінкам не можна готувати їжу

липня 03 / 2017
Вчені розповіли, чому жінкам не можна готувати їжу
Дослідники з Чикаго заявили, що їм вдалося довести, що регулярне приготування їжі шкодить жіночому серцю. До такого висновку вони прийшли в результаті дослідження, яке науковці проводили протягом 14 років.
На думку фахівців, жінці не можна багато часу перебувати на кухні, а точніше – біля плити, якщо вона хоче підтримувати своє здоров'я в належному стані. Варто хоча б іноді відмовлятися від готування та відпочивати від цього домашнього заняття. Навіть у випадках, коли жінка не ходить на роботу та домашні обов'язки – її єдине завдання протягом дня. Інші домашні справи не мають такого негативного впливу на здоров'я жінок.

Фахівці виявили у жінок, які часто готують біля плити, збій гормональної системи, а також підвищення тиску, що призводить до серцевих захворювань. Все пов'язано з цілим рядом факторів. Так, у першу чергу, це перепади температур біля гарячої плити, які жінка відчуває на собі протягом дня.

Крім того, такі жінки завжди змушені пробувати різну їжу, що не вельми позитивно позначається на вазі та в підсумку може стати причиною ожиріння. А також це велике навантаження на ноги та хребет, що також негативно позначається на здоров'ї. Вчені говорять, що регулярне перебування на кухні може призводити до серйозних проблем зі здоров'ям.
Категорія : Світ
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...