У Москві поліція затримала хлопчика, який декламував перехожим уривки « Гамлета»

травня 27 / 2017
У Москві поліція затримала хлопчика, який декламував перехожим уривки « Гамлета»


У центрі Москви співробітники поліції затримали 10-річного хлопчика, який читав вірші, і відвезли його в ВВС, незважаючи на протести матері. Про це виданню Медіазона розповів батько дитини Ілля Скавронской.

За словами Скавронской, його дружина і син гуляли в районі Арбата. На вулиці Воздвиженка хлопчик став декламувати перехожим фрагменти з "Гамлета" Вільяма Шекспіра, в цей час його мати перебувала від нього в 20-25 метрах. "Дружина сиділа, читала книгу, а дитина декламувала "Гамлета". Під'їхав наряд міліції, про щось вони розмовляли без її участі. Потім скрутили його, є відеозапис того, що відбувалося. Стали запихати - вона підійшла, намагалася перешкодити цьому", - розповідає батько дитини.

Як зазначає Скавронской, при затриманні поліцейські поводилися грубо і матюкалися. В результаті спроб його дружини перешкодити затриманню сина у неї виявився порваним одяг і розбився планшет. Батько дитини пояснює, що, декламуючи вірші, його син не жебракував: "Він займається театральною діяльністю. Для нього ці виходи на вулицю - це боротьба з комплексами".

Хлопчика одного відвезли в ВВС "Арбат". Зараз там же знаходяться його батьки.

На батька складають протокол про адміністративне правопорушення за статтею 5.35 КоАП (невиконання батьками неповнолітніх обов'язків з виховання). Скавронський не став підписувати протокол через незгоду з його змістом.

Батько хлопчика додав, що його дружині погано. Він зазначив, що в приватній розмові заступник начальника ВВС погрожував йому можливим затриманням дружини за звинуваченням в нападі на співробітників поліції.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...