Українська «Мавка» підкорила Європу

березня 20 / 2017
Українська «Мавка» підкорила Європу

На найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie, на якому зазвичай представляють проекти мульфільмів та по вивчають думку потенційних інвесторів, цього року найбільшою сенсацією стала презентація мульфільму "Лісова пісня".
Його головна героїня - чарівна Мавка прикрасила березневу обкладинку Animation Magazine (офіційного партнера заходу), яке великим тиражем розповсюджувалося на форумі в Бордо, Франція. Експерти, серед них The Walt Disney Company, назвали мультфільм Мавка. Лісова Пісня найбільш яскравою подією форуму та розпочали переговори щодо спільного виробництва.
Подробиці "Стожарам" повідомив "Голос Америки":
До представлення проекту продюсери Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олєсов, а також уся команда студії Animagrad готувалися декілька місяців. На презентації представили робочі кадри під автентичну музику, написану групою «Даха Браха». Самі члени команди були одягнені в оригінальні костюми, розроблені дизайнером Ольгою Навроцькою.
​«Ми завчасно розуміли, що цей пітчинг дуже важливий для нашої студії, – наголошує креативний продюсер проекту Анна Єлісєєва, – адже перша поява «Мавки» на міжнародній сцені – це не тільки потенційне партнерство з європейськими компаніями, але й реноме проекту на ринку в наступні два роки, протягом яких буде проводитись робота над фільмом. А отже, і його доля на світових екранах. Україна – новий гравець у міжнародній анімації, і ми повинні були зробити все, щоб нас прийняли, запам’ятали та полюбили».
Розробка повнометражного мультфільму триває, реліз планується на 2019 рік. «Мавка. Лісова пісня» створюється за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки».


Українська «Мавка» підкорила Європу

Українська «Мавка» підкорила Європу
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар