Сирійські урядові війська і союзники почали нову серію ударів по Алеппо

грудня 10 / 2016
Сирійські урядові війська і союзники почали нову серію ударів по Алеппо


Сирійські урядові війська і їхні союзники 10 грудня почали нову серію ударів з повітря по районах повстанців в Алеппо, територія контролю яких скорочується.

Удари відбуваються на тлі анонсованих на суботу у Франції і Швейцарії переговорів про збереження найбільшого сирійського міста, пише "Радіо Свобода".

Держсекретар США Джон Керрі, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон і міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу візьмуть участь у переговорах на запрошення міністра закордонних справ Франції Жан-Марка Ейро.

Держсекретар США Джон Керрі і провідні дипломати зустрінуться з представниками опозиції Сирії в Парижі, щоб обговорити шляхи порятунку від цілковитої руйнації Алеппо, яке покидають десятки тисяч мирних жителів. Російська сторона у заяві 10 грудня зазначила, що близько 50 тисяч мирних жителів були змушені покинути східну частину міста протягом останніх двох днів.

Представники США, а також російські військові експерти і дипломати зустрічаються також в Женеві, щоб обговорити подробиці виходу повстанців зі східної частини Алеппо.

Як заявили російські ЗМІ з посиланням на дані Міноборони Росії, наразі сирійський уряд контролює 93% території Алеппо.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...