У Чикаго загорівся літак з пасажирами на борту (ФОТО)

жовтня 29 / 2016
У Чикаго загорівся літак з пасажирами на борту (ФОТО)

До 20 зросла кількість постраждалих в аеропорту американського міста Чикаго. Там спалахнув пасажирський літак. Більшість постраждалих травмувалися, коли залишали судно аварійними трапами. Подібний інцидент стався і на аеродромі в штаті Флорида

Полум'я на злітно-посадковій смузі чиказького аеропорту охопило пасажирський «Боїнг», який мав відлітати до Флориди. Літак зайнявся, коли вже набирав швидкість для злету. Спалахнув один із двигунів. І за мить вогонь перекинувся на крило.

"За вікном я побачив полум'я. Відразу відсахнувся від вікна - а за мить ми всі були вже біля виходів. Добре, що я зараз тут. Якби все це сталося на двадцять секунд пізніше - літак палав би вже в повітрі", - сказав пасажир літака Гаррі Ск'явоне.

Усі постраждалі - травмувалися під час евакуації. Їх ушпиталили. У багатьох - розтягнення зв'язок. Усього на борту було 170 людей. Причини інциденту встановлюють.

"Безпосередньо перед злетом спалахнула пожежа на двигуні, після цього - через вітер вогонь став розповсюджуватися - і горів уже не лише двигун, а й крило", - зазначає заступник директора аеропорту Чикаго Тімоті Семпі.

Майже одночасно із цим інцидентом у штаті Флорида, куди мав летіти «Боїнг» з Чикаго, теж зайнявся літак. Але вже вантажний. І спалахнув він під час посадки. За даними телеканалу NBC, повітряне судно не змогло випустити ліве шасі. Через це - вдарилося об землю, спалахнув хвіст, а згодом вогонь перекинувся і на фюзеляж. Ніхто не постраждав.

У Чикаго загорівся літак з пасажирами на борту (ФОТО)

У Чикаго загорівся літак з пасажирами на борту (ФОТО)
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...