Російський журналіст сказав, чого чекати від Путіна (ВІДЕО)

жовтня 29 / 2016
Російський журналіст сказав, чого чекати від Путіна (ВІДЕО)

Російський журналіст Аркадій Бабченко не виключає, що президент Росії Володимир Путін може розв'язати Третю світову війну.

Про це він повідомив в інтерв'ю своєму колезі Олександру Сотнику. Бабченко пояснив, що керівник РФ дуже непередбачуваний і від нього можна очікувати будь-яких рішень. Журналіст зазначив патологічну брехливість кремлівського "вождя" в будь-яких політичний питаннях.

Логіка війни, за його словами, підштовхує Москву до "запеклої мілітаристської істерії". Він додав, що "наявність за кордоном родичів великих російських чиновників не зупинить кремлівських агресорів".

"Я готовий чекати від нього (Путіна) всього, чого завгодно. Тому що якби хто-небудь три роки тому сказав, що російські танки штурмуватимуть українські міста, тебе б відразу в психушку ... Їм залишилося зовсім трохи, щоб скрутити ситуацію до такого стану, коли вона піде в рознос і вони її вже зовсім не зможуть контролювати ", - підсумував Бабченко.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, керівництво Латвії підготувало для населення інструкції на випадок окупації Росією
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...