79-річна американка зберігала невинність для кохання усього свого життя

жовтня 15 / 2016
79-річна американка зберігала невинність для кохання усього свого життя

Літня діва в США знову зустріла своє перше і єдине кохання через 60 років. Зараз закохані активно готуються до весілля.

Про це повідомляє Infokava.com.

79-річна Маргарет, як і її коханий, 83-річний Генрі свої дитинство та юність провели в маленькому містечку, розташованому на березі Огайо. На момент їхнього знайомства Маргарет було 17 років, а Генрі 21. Він працював на сталеливарному заводі.

Через 2 роки дівчина вирішила вступати в університет Кента, тому їй довелося виїхати, хоча вона й намагалася якомога частіше відвідувати свого коханого. Однак стосунки на відстані тривали недовго: про роман молодої пари дізналася мати дівчини і змусила її покинути свого хлопця, тому що він безперспективний, а їй потрібно думати в першу чергу про своє навчання.

З того моменту пройшло 60 років, і як показав фінал цієї історії, справжня любов не вмирає ніколи. Одного разу господиня квартири, в якій проживає Маргарет, випадково в задушевній бесіді дізналася історію кохання бабусі і вирішила їй допомогти знайти втрачене щастя. Жінці вдалося знайти телефон Генрі, і вона відразу зателефонувала йому. В ході розмови з’ясувалося, що чоловік вже давно овдовів і його шлюб був бездітним.

Генрі дуже зрадів можливості знову побачити Маргарет, і зізнався, що завжди пам’ятав про неї і продовжував любити.

Закохані нарешті зустрілися після 60-річної перерви і навіть вирішили зіграти весілля. А сама наречена, як виявилося, всі ці роки була вірна своєму коханому, і тому досі невинна.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар