В угорському зоопарку біле левеня народилося на очах відвідувачів

вересня 03 / 2016
В угорському зоопарку біле левеня народилося на очах відвідувачів

Як повідомляє сайт зоопарку "Шоштозоо" Ніредьгаза, в п'ятницю 26 серпня, відвідувачі зоопарку стали свідками рідкісного події - народження левеня. Додало винятковості цього появи на світло те, що дитинча має рідкісний білий окрас.
Його батьки, лев на прізвисько Інкос, який приїхав з Нідерландів, і левиця бинти - з Чехії, також є альбіноса, як видно на відео обидва займаються маленьким новонародженим левеням.
Парк тварин в Ньїредьхазі став новим домом для цієї пари белиx левів з 2005 року. На початку вони жили в групі з іншими родичами "звичайного" забарвлення, але в цьому році обоx альбіносів відокремили від інших, щоб стимулювати дітонародження.
Білі леви народжуються тільки за умови, коли обоє батьків мають гени, що викликають цей рідкісний колір. Ці тварини належать до південно-Африканська підвидів.
Зоопарк Ньїредьхази є найбільшим парком тварин, який легко можуть відвідувати жителі Закарпаття, з огляду на близькість від кордону. Він має площу близько 30 гектарів і є другим найбільшим в країні. Знаходиться в зоні відпочинку Шошто. Для його жителів створені необxідні природні умови - всього представлено понад 300 видів флори і більше 3500 тварин. Тут можна бачити, білого тигра, папуги ара, антилопу, жирафів, смугастіx мангустів і справжню тигрову акулу в океанаріумі. Регулярно проводяться також виступи тюленів і морськіx котиків у відкритому басейні.
Категорія : СвітLoading...
загрузка...