Кульова блискавка вбила дитину та травмувала ще двох

серпня 18 / 2016
Кульова блискавка вбила дитину та травмувала ще двох

В одному з регіонів Росії сталася надзвичайна подія: під час грози в чум (переносне житло у вигляді намету конічної форми, - ред.) залетіла кульова блискавка.

Подія сталася 17 серпня, в Приуральському районі Ямало-Ненецького автономного округу (ЯНАО), пише Ura.ru з посиланням на управління цивільного захисту адміністрації району.

В оселі була жінка, троє дітей і собака. Від удару блискавки загинули семирічний хлопчик і домашній вихованець. Дві дівчинки, 16-ти і 12-ти років отримали опіки. Їх на вертольоті доставили в Салехардску окружну клінічну лікарню. Вибух пошкодив конструкції чума.

За словами керівника служби санітарної авіації департаменту охорони здоров'я ЯНАО Володимира Бродського, житло, де сталася надзвичайна подія, розташоване дуже далеко від інших населених пунктів.

"Рятувальна операція тривала чотири години. Мати постраждалих дітей змогла зв'язатися по супутниковому телефону зі своїми родичами. А вони вже передали інформацію санавіації. Вертоліт вилетів майже відразу", - розповів він.

Підготувала: Ася Рябошапка
Категорія : Світ
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...