Батько викинув своїх дітей з вікна п'ятого поверху (ВІДЕО)

червня 19 / 2016
Батько  викинув своїх дітей з вікна п'ятого поверху (ВІДЕО)

Нещодавно у Володимирській області пожежа ледь не забрав з собою життя цілої родини. Чоловік, його дружина і двоє дітей опинилися відрізані від рятувальників і замкнені вогнем у власній квартирі. Опинилися поблизу оперативно розтягнули викинутий батьком сімейства килим.

Рахунок йшов на секунди, жінка в квартирі, судячи з усього, вже запанікувала, але чоловікові не змінила витримка. Побачивши, що єдиним шансом на порятунок залишається стрибок, папаша, не вагаючись, викинув з вікна маленького сина. Окомір батька сімейства виявився на висоті. Чи не зачепивши козирок, крихітка приземлився прямо на килим.

Наступною квартиру покинула доньку чоловіка, потім дружина. Батько сімейства евакуювався останнім. Стрибок з вікна п'ятого поверху напевно обійшовся б для кожного з врятованих як мінімум переламаною кінцівкою. Однак в цьому випадку чоловіки, що тримали килим, впоралися на ура!

З чотирьох членів сім'ї постраждав один лише батько. Помічники не змогли погасити силу його падіння до кінця, в результаті чого чоловік заробив перелом хребта. А ось його дружина і двоє дітей приземлилися просто ідеально. Днями адміністрація міста, де стався цей випадок, провела нагородження добровольців.

Свою частку почестей отримав кожен, хто тримав килим або, ризикуючи життям, проривався в палаючий під'їзд, рятуючи інших людей. Не забули влади і про постраждалій родині.

Зараз бідолахи туляться в гуртожитку, але в їхній квартирі вже йдуть відновлювальні роботи. Скоро чоловік, його дружина і двоє дітей зможуть знову повернутися додому!
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...