Всередині підлітка знайшли брата-паразита з головою, ногами і геніталіями

червня 15 / 2016
Всередині підлітка знайшли брата-паразита з головою, ногами і геніталіями

15-річний підліток на ім'я Мохд Зул Шахріл Сайдін (Mohd Zul Shahril Saidin) з Малайзії звернувся до лікарів зі скаргами на болі в животі, які почалися у нього близько 4 місяців тому. При обстеженні лікарі вирішили, що потрібно терміново робити операцію, бо там виявлялася велика пухлина, – інформує інтернет-журнал "НЛО МИР".

У результаті операції лікарі в шоці витягли з живота підлітка щось схоже на потворну недорозвинену дитину. Біля "тіла" було довге волосся, деформована голова, дві ноги з пальцями і навіть чоловічі статеві органи. В науці подібні аномалії називаються "fetus in fetu" – зародок у зародку.

Такі випадки, кажуть фахівці, досить рідкісні в світовій медичній практиці. Зародок у зародку з'являється раз на півмільйона вагітностей. Це явище відбувається завжди на ранній стадії вагітності, і, як правило, обидва зародка гинуть у лоні матері. Буває, однак, що пологи проходять успішно і спійманий у пастку ембріон продовжує жити як паразит, з'єднаний зі своїм великим братом якоюсь подобою пуповини. До певного часу другий ембріон продовжує розвиватися нарівні з основним, залишаючись всередині нього, а коли процес припиняється, недорозвинений зародок перетворюється в паразитуюче тіло.

Зараз підліток знаходиться в лікарні, приходить до тями після операції, а рештки його ненародженого брата-близнюка сім'я поховала на кладовищі.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар