Журналіст назвав наймогутнішу зброю Росії

квітня 28 / 2016
Журналіст назвав наймогутнішу зброю Росії

РФ використовує "зомбоящик" проти власного народу, вважає Бабченко.

Російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко заявив, що найпотужнішою зброєю, яким володіє РФ, є не «Іскандери" і підводні човни, а телебачення.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
У той же час аналітик уточнив, що "зброя потрапила в умілі руки".
"Наймогутніша зброя, яким володіє Росія, ... - зомбоящик. Психотронна зброю масового неизбирательного поразки. Негативна телевізійна пропаганда", - зазначив блогер.
За його словами, вона, до всього іншого, ще й "проти власного ж населення ведеться методами і прийомами інформаційної та психологічної війни, розробленими і призначеними проти ворога".
"Найкраще визначення сучасному російському телебаченню я чув від свого колеги, який на цей самому телебаченні довгий час і працював, поки воно ще не повністю перетворилося на смітник ... Ще коли просто крали і баки пиляли", - додав журналіст.
"Визначення це -" говномет ". Дуже точно сказано. І головним її оприлюдненням була пропаганда. Головним її оприлюдненням була - дебілізація. Дебілізація підконтрольного населення", - підкреслив Бабченко.
Нагадаємо, раніше німецький журналіст і публіцист Борис Райтшустер заявив, що на Заході недооцінюють загрозу, що виходить від Російської Федерації. Ознайомитися з його думкою можна тут.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...