8 тисяч робочих місць запропонували німці українцям

квітня 13 / 2016
8 тисяч робочих місць запропонували німці українцям
Німецька компанія "Leoni" планує у наступному році побудувати новий завод в Коломиї Івано-Франківській області, який не тільки дасть робочі місця 8150 українцям, а і стане найбільшою інвестицією за всю історію області. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

"8150 нових робочих місць. Цією гарною новиною неможливо не поділитися. Друзі, німецька компанія "Leoni" збудує новий завод в Івано-Франківській області. Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашої області" — написав Романюк.

За його словами, завод будуватимуть в два етапи. Розпочнеться будівництво в 2017 році. Інвестиції в 1-й етап складають 15 млн євро, а вже через рік планують набрати 800 працівників. Згідно оптимістичних прогнозів до 2021 року, кількість працівників становитиме 8150 чоловік. Перемовини з "Leoni" велися ще з минулого року.

компанія Leoni працює в Україні з 2003 року. Підприємство "Леоні Ваєрінг Сістемс УА ГМБХ" компанії Leoni AG на понад 6000 робочих місць розташоване в селі Нежухів Стрийського району Львівської області.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво дроту та кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, кабелів і інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar, DAF.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар