Через декілька днів Землю накриє потужна магнітна буря

квітня 09 / 2016
Через декілька днів Землю накриє потужна магнітна буря

За прогнозами фахівців Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСИС, очікуються сильні магнітні бурі 11 - 12 квітня, а також слабкі збурення магнітосфери Землі 24 квітня.

Магнітні бурі становлять велику небезпеку для людей із серцево-судинними захворюваннями. У такі дні дуже зростає ймовірність інсульту.

А понад 70% інфарктів трапляються під час потужних спалахів магнітних бур. Основні симптоми при геомагнітнім обуренні — головний біль, прискорене серцебиття, безсоння. Люди зі слабкими суглобами теж можуть відчути дію бур. Під час потужних спалахів на Сонці, може відбуватися дефіцит кисню, що негативно діє на мозок і суглоби.

Сильно піддаються магнітним випромінювання пасажири літаків, бо вони найближче знаходяться до місця зіткнення частинок з атмосферою Землі. А метрополітен не тільки не захищає від спалахів, але і підсилює ефект.

Нагадаємо. що найсильніша магнітна буря відбулася у 1859 році. Геомагнітна буря викликала відключення телеграфів, а північне сяйво можна було спостерігати з будь-якої точки Землі.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...