Стало відомо, який дизайн Apple вибрала для нового iPhone (фото)

березня 28 / 2016
Стало відомо, який дизайн Apple вибрала для нового iPhone (фото)

За прогнозами, випущений в 2017 році iPhone отримає вигнутий скляний корпус з металевими гранями і дисплей з діагоналлю 5,8 дюйма. При цьому, так як екран з боків НЕ будуть оточувати рамки, габарити смартфона будуть менше, ніж у 5,5-дюймової моделі «яблучного» комунікатора.

Повідомляється, що при створенні дизайну, інженери запозичили деякі риси у комунікатора iPhone 4. Проте на даний момент подробиці невідомі. Також аналітик розповів про нову бездротової технології зарядки смартфонів, яку реалізують в лінійці пристроїв 2017 року. З чуток, купертіновци змогли відмовитися від використання в гаджетах елементів, які обмежували радіус дії зарядного пристрою.

Завдяки розробкам інженерів Apple, для підзарядки комунікаторів не буде потрібно контакт з док-станцією, а радіус дії складе до 2-3 метрів. Останні відомості стосуються нової технології біометричного розпізнавання осіб і очей, якої можуть наділити одну з майбутніх моделей iPhone. Таким чином, якщо вірити інформації аналітика, то в нинішньому році не варто очікувати істотних змін в моделі iPhone 7.

Максимум, на що, найімовірніше, підуть розробники - це видалення аудіороз'єми і легкі зміни дизайну.

Стало відомо, який дизайн Apple вибрала для нового iPhone (фото)[/center]
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар