Росіяни втопили у територіальних водах естонії свій буксирний корабель

лютого 08 / 2016
Росіяни втопили у територіальних водах естонії свій буксирний корабель

Російське буксирне судно "Вега" затонуло біля берегів Естонії під час спроби транспортування з Кронштадту до Калінінграду

У суботу ввечері в водах Естонії затонуло буксирне судно "Вега", передає місцевий портал Postimees. За попередніми даними, на борту не було ні вантажу, ні екіпажу, ні палива. Офіційна інформація щодо інциденту була оприлюднена лише сьогодні.

За даними прес-служби департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії, о 19:38 Талліннський центр берегової охорони отримав сигнал лиха від автоматичного аварійного буя, який спрацював після того, як судно пішло на дно. Згодом з борту російського буксира "Зубр" передали на берег, що вони загубили в естонських територіальних водах буксирне судно "Вега". Його вони тягнули на буксирі без вантажу і людей.

Відповідно до Закону про морську безпеку, загибель судна естонські правоохоронці вважають тяжкою корабельною подією, розслідуванням якої займеться центр розслідування у сфері безпеки міністерства економіки країни. За даними калінінградського видання Yaostrov.ru, буксир "Вега" намагались доправити з Кронштадту в Калінінград. У державному морському рятувально-координаційному центрі мінтрансу РФ запевнили, що на борту не було екіпажу і палива, однак про координати і причину загибелі судна там не мають поняття – "проводиться перевірка".

Нагадаємо, на початку лютого некерований гігантський корабель з 300 тоннами пального відбуксирували від берега Франції до порту Більбао.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...