Біженець у Франції виграв в лотерею один мільйон євро

січня 16 / 2016
Біженець у Франції виграв в лотерею один мільйон євро

У Франції сирійський біженець виграв один мільйон євро. Як наголошується, чоловік придбав лотерейний квиток за 10 євро в північному передмісті Парижа.

За даними видання The Local, сирієць виграв ще в травні минулого року, проте тільки зараз виграш підтвердив оператор національної лотереї країни. Також щасливчик розповів, що прибув до Франції в 2011 році, а мільйон збирається витратити на придбання житла, відкриття ресторану і курси французької мови. До того ж чоловік сподівається, що виграні гроші допоможуть йому перевезти до Франції іншу частину його сім'ї з Сирії.

Нагадаємо, днями в США був розіграний рекордний джекпот лотереї Powerball. Виграш склав 1,586 мільярда доларів. Джекпот отримають троє переможців. Після вирахування податків кожен переможець отримає 930 млн, якщо побажає одержати виграш відразу.

А в грудні в Іспанії безробітний мігрант з Сенегалу виграв 400 тис євро в різдвяної лотереї "Ель Гордо". Щасливчик по ім'я Нганьє живе в невеликому місті Рокетас-де-Мар на півдні Іспанії. 35-річного сенегальця і його дружину врятувала іспанська берегова охорона ще 8 років тому, коли судно, на якому вони намагалися дістатися до Європи з Марокко, зазнало лиха.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар