Понад 50 вантажівок з турецькими товарами стоять на кордоні з Росією на Сумщині

грудня 02 / 2015
Понад 50 вантажівок з турецькими товарами стоять на кордоні з Росією на Сумщині

"Станом на 16.00 2 грудня перед пунктом пропуску перебуває 51 вантажівка з турецьким товаром", – зазначив він.

За інформацією Ткача, українська сторона без зволікань оформляє і пропускає вантажівки в бік російського пункту пропуску "Троєбортне", однак росіяни без пояснення причин повертають їх на українську територію.

"Тільки 1 грудня російська митниця завернула 12 вантажівок, з яких 4 повернулися на територію України, а 8 перебувають на території пункту пропуску "Бачівськ". Інші автомобілі стоять перед міжнародним пунктом пропуску. Деякі водії повертаються з турецьким товаром до місця його відправлення, інші очікують рішення власника вантажу щодо його подальшої долі", – розповів прес-секретар.

За його словами, в зоні митного контролю вантажівки з турецьким товаром 10 днів можуть стояти безкоштовно. Далі – платно, аж поки вартість платної стоянки перекриє вартість самого товару. Тоді товар перейде у власність України.

"У місці скупчення вантажівок наразі організоване чергування прикордонників та поліції, рятувальники підвозять технічну воду для забезпечення побутових умов водіїв, а працівники районної дорожньо-експлуатаційної дільниці встановили чотири додаткові баки для сміття та два туалети", – йдеться у повідомленні.

Тим часом у КПП "Катеринівка", "Юнаківка" та "Велика Писарівна" черг вантажівок немає, оскільки практично весь транспорт оформлено для виїзду з України через КПП "Бачівськ", в сторону якого на Сумщині найякісніша дорога.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...