Словаччина посилила захист кордону з Україною

вересня 29 / 2015
Словаччина посилила захист кордону з Україною

Щоб запобігти напливу мігрантів через її територію.
Відповідні заходи безпеки на східному кордоні міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Калиняк продемонстрував своєму чеському колезі Мілану Хованцев, повідомляє Європейська правда.

Зокрема, Калиняк зазначив систему Optasense, що дозволяє моніторити ситуацію на кордоні.

"На кордоні у нас є система мікрофонів, які дозволяють виявляти різноманітні спроби нелегального перетину кордону. Таким чином нелегальні перевізники мігрантів не зможуть скористатися ні підземними, ні надземними шляхами", - сказав міністр.

За його словами, кордон не стали посилювати армією, проте збільшили кількість поліцейських, які знаходяться на відстані до 40 км вглиб країни і допомагають виявляти нелегальних мігрантів і затримувати їх.

Потім, як розповів міністр, вирішується питання, чи є затримані здобувачами притулку або нелегальними мігрантами, які згідно з договором про реадмісію підлягають поверненню на територію України.

Глава МВС Чехії оцінив зусилля Словаччини та зазначив, що поліцейських на кордоні Словаччини більше, ніж у Польщі та Угорщині.

"Якби Греція чи інші країни зробили половину або хоча б третину цих зусиль, то Європа не зіткнулася б з такою проблемою, як зараз", - зазначив Хованець.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар