В Угорщині розглядають можливість ввести надзвичайний стан

вересня 12 / 2015
В Угорщині розглядають можливість ввести надзвичайний стан

Через загострення міграційної кризи та великий потік іммігрантів міністерство внутрішніх справ Угорщини запропонувало розглянути можливість запровадити надзвичайний стан на кордоні, повідомляє "Радіо Свобода".

Як повідомив речник угорського уряду Янош Лазар на брифінгу у Будапешті, на найближчому засіданні Кабінету міністрів розглянуть запровадження такого стану з 15 вересня.
За словами речника, влада має дані про те, що на південних теренах Угорщини активізували свою діяльність міжнародні злочинні угруповання, а також зросла небезпека тероризму.
Пропозиція МВС Угорщини про запровадження надзвичайного стану надійшла до Кабміну після того, як угорський парламент змінив Кримінальний кодекс країни. Згідно з ним, порушники кордону, включно з нелегальними мігрантами, можуть бути видворені з країни за короткий термін, а за пошкодження захисного 175-кілометрового паркану передбачене тюремне ув’язнення. Досі щодо 176 тисяч біженців із Близького Сходу й Африки, що прямують транзитом через Балкани в Німеччину, таких заходів в Угорщині не застосовували.
Радіо Свобода
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар