Біженці-мігpанти пpоpвали поліцейський коpдон у Будапешті та виpушили на Австpію

вересня 05 / 2015
Біженці-мігpанти пpоpвали поліцейський коpдон у Будапешті та виpушили на Австpію

Декілька сотень біженців, які три дні провели у сидячому протесті біля вокзалу Будапешту, прорвали поліцейський кордон та відправилися маршем до австрійського кордону.
Поліція організувала барикаду з машин на шосе в бік Дьйору, міста на половині шляху до австрійської столиці, Відня. За його інформацією, група біженців легко обійшла перепону та вирушила далі.
«Одна рука, одна рука!», - скандують учасники маршу, які йдуть колоною, у рядах якої учасники міцно тримають один одного під руки.
Міграційна криза в ЄС змусила канцлера ФРН Ангелу Меркель говорити про терміновий пошук спільного рішення країнами-членами союзу по перегляду політики охорони кордонів. У інакшому випадку, вважає голова уряду Німеччини, можно говорити про ризик розпаду Шенгенської зони.
Екстрений саміт ЄС з питань біженців відбудеться 14 вересня. Також ООН проведе 30 вересня спеціальну зустріч щодо проблем, пов'язаних з нелегальною міграцією.
Верховний комісар ООН у справах біженців Антоніу Гутерреш 4 вересня звернуся до країн-членів Євросоюзу з вимогою прийняти до 200 тисяч біженців з Сирії, Іраку та Афганістану.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар