Австрія та Німеччина погодилися впустити на свої території біженців із Угорщини

вересня 05 / 2015
Австрія та Німеччина погодилися впустити на свої території біженців із Угорщини

Влада Австрії та Німеччини погодилися впустити на свої території біженців із Угорщини.
Про це пише австрійський прем'єр-міністр Вернер Файман на своїй сторінці в Facebook.
За його словами, це рішення узгоджене з німецьким канцлером Ангелою Меркель.
"В зв'язку з важкої ситуації на угорському кордоні Австрія і Німеччина в даному випадку дозволили біженцям пройти в ці країни", — наголошується в повідомленні.
Крім того, за словами Файмана, від Угорщини очікують, що вона буде виконувати свої європейські зобов'язання, в тому числі за Дублінської конвенції, зокрема, Будапешт повинен прийняти на себе навантаження, що відповідає нормам розподілу біженців з країн. Дублінська конвенція регламентує відповідальність держав за надання притулку. Згідно з документом, біженець зобов'язаний просити притулок у першій "безпечної" країні, в яку прибув. Для значного числа мігрантів з близькосхідних країн першою країною Євросоюзу їх на шляху виявляється Угорщина.

Однак вони не бажають залишатися в ній та прагнуть пройти далі, переважно в Німеччину.
Тим часом Угорщина надала автобуси сотням мігрантам, які покидають Будапешт. Спочатку вони мали намір подолати відстань до кордону пішки, після того як влада скасувала всі поїзди в напрямку ФРН і Австрії, передає Reuters.
Останнім часом із-за нестабільної ситуації в країнах Африки, на Близькому Сході і в Сирії в Європу прибуває все більше число мігрантів. Німеччина, одна з найпопулярніших країн Євросоюзу у мігрантів, очікує до кінця року отримати 800 тисяч заявок на надання відповідного статусу
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...