Прем'єр Ізраїлю готовий визнати незалежність Палестини

червня 01 / 2015
Прем'єр Ізраїлю готовий визнати незалежність Палестини

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив про те, що підтримує ідею створення держави Палестина. Про це він заявив після зустрічі з главою МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром і додав, що закликає палестинську сторону до відновлення переговорів, передає «Інтерфакс».

«Я залишаюся прихильником ідеї про те, що єдиним шляхом встановлення тривалого миру є реалізація концепції двох держав і двох народів - демілітаризованої палестинської держави, яка визнає єврейську державу Ізраїль», - повідомив Нетаньяху.

Він також підкреслив, що єдиним шляхом для просування вперед є прямі переговори, однак палестинська влада вийшли з переговорного процесу.

Ізраїльський прем'єр звернувся з проханням до Штайнмаєра: «Скажіть палестинцям, щоб вони припинили делегімітизацію Ізраїлю. Скажіть їм, що треба повернутися за стіл переговорів. Скажіть їм, що вони повинні вести переговори без попередніх умов».

Як повідомлялося, 31 грудня 2014 року Радбез ООН прийняв резолюцію про визнання Палестини державою, а в лютому цього року парламент Італії закликав уряд визнати Палестину державою. У 2011 році Палестину як державу однією з перших визнала Сирія.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...