Україна не потрапила до ТОП-10 найпотужніших армій світу

травня 18 / 2015
Україна не потрапила до ТОП-10 найпотужніших армій світу


Американські військові експерти з групи We Are The Mighty склали топ-10 найсильніших армій світу. На першому місці – США, повідомляє Galnet із посиланням на Апостроф.

«Немає нічого дивного. США витрачає $577 млрд на оборонку в рік, що майже в чотири рази більше, ніж Китай ($145 млрд бюджету). США поступаються Індії та Китаю лише за кількістю військових, але зате значно перевершують всі країни світу за військово-повітряними силам і флотом», – відзначають експерти.

На другому місці – Росія.

«Суперник Америки по «холодній війні» все ще володіє великою потужністю. Його високий рейтинг підживлюється великою кількістю бронетанкової техніки. Росія також володіє великим військово-морським флотом і є одним з найбільших у світі виробників нафти. Росія займає четверте місце за кількістю військових, але це – в основному короткострокові призовники», – наголошується у звіті.

Третє місце посів Китай.

«Китай має другий за величиною військовий бюджет, третій за величиною парк військових літаків, другий за величиною танковий склад і найбільшу в світі кількість військовослужбовців», – відзначають експерти.

Далі йдуть армії Індії, Великобританії, Франції, Південної Кореї, Німеччини, Японії та Туреччини.

Україна не потрапила до ТОП-10 найпотужніших армій світу
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар