6 травня відбудеться зустріч контактної групи щодо України, - прес-секретар Кучми

травня 04 / 2015
6 травня відбудеться зустріч контактної групи щодо України, - прес-секретар Кучми

У середу, 6 травня, в Мінську відбудеться зустріч учасників тристоронньої контактної групи з представниками самопроголошених «Донецької та Луганської народних республік» щодо України. Про це у понеділок, 4 травня, заявила прес-секретар колишнього президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«Передбачається, що 6 травня в Мінську відбудеться зустріч учасників тристоронньої контактної групи з представниками так званих «ДНР» та «ЛНР»», – написала Олефір на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, раніше офіційний представник самопроголошеної «Донецької народної республіки» на переговорах Денис Пушилін заявив, що 6 травня відбудеться зустріч тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (Україна-Росія-ОБСЄ).

Згодом повноважний представник «ЛНР» Владислав Дейнего підтвердив отримання офіційного запрошення на зустріч.

Як повідомлялося, 29 квітня відбулася чергова відеоконференція учасників тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі за участі сепаратистів.

Після цього українська сторона закликала якнайшвидше запустити роботу підгруп з безпеки, політичних, економічних та гуманітарних складових мінської угоди.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар