ЄС виділить Україні 250 млн євро фінансової допомоги

березня 31 / 2015
ЄС виділить Україні 250 млн євро фінансової допомоги

Європейська комісія прийняла рішення виділити Україні останній транш у розмірі 250 млн євро у рамках першої програми макрофінансової допомоги (610 млн євро). Відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні Єврокомісії, повідомляє УНІАН. Очікується, що Україна отримає вказану суму у найближчі тижні.

Нагадаємо, наприкінці березня Європейський парламент схвалив виділення Україні 1,8 млрд євро допомоги. Загалом, за даними Єврокомісії Україна отримала 1,36 млрд євро макрофінансової допомоги у 2014 році, а також має отримати додаткові 250 млн євро у квітні 2015 року.

У 2014 році фінансування ЄС у рамках інструментів Європейської політики сусідства становило 365 млн євро, що є найбільшою сумою, коли-небудь виділеною Україні.

Україна у 2014 році також отримала гуманітарну допомогу на суму 139 млн євро і 2 млн євро у рамках тематичних програм з розвитку громадянського суспільства та місцевих органів влади.

Фінансовий ресурс спрямовуватиметься на забезпечення платіжного балансу державного бюджету, стабілізацію економічної ситуації, виплати поточних зовнішніх боргів.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...