Прем’єра Угорщини підозрюють у написанні звітів Управлінню держбезпеки

березня 10 / 2015
Прем’єра Угорщини підозрюють у написанні звітів Управлінню держбезпеки


Прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана звинуватили у співпраці з комуністичним режимом. З такою заявою виступив медіа-магнат Лайош Сіміціска, пише Reuters. За словами медіа-магната, Орбан надавав офіцерам інформацію у 1980-ті роки. При цьому він додав, що був з Орбаном другом зі школи, вірив йому 30 років, а тепер не знає, як бути в такій ситуації.
Лайош Сіміціска додав, що знав про присутність в його оточенні представників таємної поліції. Зокрема, медійному олігарху ще за комуністичних часів зізнались, що Орбан був одним з тих, хто писав звіти для Управління державної безпеки. Як повідомляється, Орбан у 1980-х був важливим представником демократичної опозиції в Угорщині і раніше вже визнавав спроби завербувати його в Бюро державної безпеки. Проте сьогоднішній прем'єр заявив, що інформатором ніколи не був. Угорський прем'єр всі обвинувачення спростовує і називає їх спробою його образити.
Нагадаємо, раніше лідер польської опозиції Ярослав Качинський відмовився зустрічатися з прем'єром Угорщини Віктором Орбаном через проросійську політику Будапешту.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар