Путін запропонував Меркель відкупитись від війни

лютого 03 / 2015
Путін запропонував Меркель відкупитись від війни


Путін розповів Меркель яким він бачить вирішення конфлікту на Донбасі і навів у приклад те, як Росія дала раду конфлікту в Чечні.

Ні він розповідай Ангелі не про 30 000 загиблих військових і 150 000 загиблих мирних жителів, йшлося про інше. Путін хоче щоб Україна “купила” мир у бойовиків фінансовими вливаннями і правовою автономією. Оскільки в України грошей немає, то вливання мали б йти від західних партнерів України, а український внесок у примирення мав полягати у автономії, тобто не заважати терористам розпоряджатись грошима як їм заманеться.

Тобто фактично Путін запропонував Меркель відкупитись від війни.
Нормальна терористична практика. Тільки якщо терористична організація захоплює літак і вимагає викуп, то терористична держава захоплює регіон з мільйонами мирних жителів і вимагає викуп.

Не дивно що Меркель не дуже сподобалась ідея фінансувати російську терористичну базу, а про те що вона розглядає ДНР/ЛНР саме як російську терористичну базу говорять її слова про те, що нинішня ситуація в Україні, у перспективі може стати загрозою не тільки для самої України, а й для Грузії чи Балкан. Від себе додам, що в цьому списку потенційних зон російської терористичної агресії мала б бути також Прибалтика з її російськомовним населенням, захист якого Кремль любить використовувати в якості формального приводу для агресії.

Ця розмова між двома лідерами – ще одна деталь до образу терористичної держави, що її побудував Путін. На додачу до численних попередніх епізодів, таких як розстріл мирних жителів під Волновахою, Маріуполем і бажання російської сторони обміняти свободу заручника, Надії Савченко, на скасування санкцій.

Варто наголошувати на цьому образі, особливо під час акції за кордоном. Хоч ми цей образ бачимо досить чітко, але не для всіх на заході він досі є очевидним.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар