Японія надасть Україні додатково $300 млн фінансової допомоги, – посол

січня 20 / 2015
Японія надасть Україні додатково $300 млн фінансової допомоги, – посол


Уряд Японії виділить Україні $300 млн допомоги додатково до затвердженого минулого року пакету в розмірі $1,5 млрд. Про це заявив надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

"Сьогоднішня допомога – це додатково до тієї допомоги, яку Японія вже зобов’язалася надати Україні. Додаткова допомога становитиме $300 млн", – сказав Шігекі Сумі, зазначивши, що ці кошти надійдуть до золотовалютних резервів Національного банку України та допоможуть українському уряду провести розрахунки за зовнішньою заборгованістю, пише INSIDER.

За словами посла, Японія також розгляне питання додаткової секторальної позики, що сягатиме кількох сотень мільйонів доларів. Зокрема, для фінансування проектів у сфері енергетичної безпеки України.

Крім того, Шігекі Сумі додав, що додатково $16,6 млн буде надано Японією у вигляді гранту на проекти з відновлення соціальної інфраструктури в Україні.

У свою чергу перший заступник міністра фінансів України Ігор Уманський зазначив, що уряд розраховує закінчити всі необхідні процедури для отримання коштів вже до літа поточного року.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар