Путіна не запросять на саміт G7, - Меркель

січня 16 / 2015
Путіна не запросять на саміт G7, - Меркель

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що президента Росії Володимира Путіна не запросять на саміт G7 в червні 2015 р. Про це вона сказала в інтерв'ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung, повна версія якого буде опублікована в п'ятницю, передає РБК з посиланням на Reuters.

«G7 і колишня група G8 вважають, що завжди мають спільні цінності. Анексія Криму і події на сході України є явним порушенням принципів міжнародного права і серйозними порушеннями цих спільних цінностей», – заявила Меркель.

Канцлер пояснила, що саме тому «на теперішньому етапі» Путіна не можуть запросити на зустріч лідерів країн G7, яка відбудеться в Баварії в червні цього року.

Меркель озвучила свою позицію щодо санкцій, введених проти Росії. За її словами, Європа не може розглядати питання про пом'якшення санкцій, поки не усунені причини, за яких вони були введені.

«Навесні ми обговоримо питання, як бути з санкціями, які ми вирішили ввести після анексії Росією Криму. Враховуючи поточну ситуацію, вони залишаться в силі», – сказала вона.

Зазначимо, Росія була фактично виключена з G8 після анексії Криму. Попередній саміт, який повинен був проходити в Сочі, в результаті був проведений в Брюсселі без участі Путіна.

Категорія : Світ



Loading...
загрузка...