Росія передала терористам вогнеметні системи залпового вогню «Буратіно»

січня 14 / 2015
Росія передала терористам вогнеметні системи залпового вогню «Буратіно»

Важкі вогнеметні системи залпового вогню «Буратіно», з яких терористи напередодні обстріляли позиції українських військовослужбовців, надійшли з території Російської Федерації.

Про це у середу, 14 січня, повідомив речник АТО Андрій Лисенко, передає ЛІГАБізнесІнформ.

«Учора застосування цієї установки не принесло успіху нашим ворогам, жодного військовослужбовця не поранило. Але ми точно знаємо, що ці установки надійшли з території Російської Федерації. Цієї техніки на озброєнні Збройних сил України немає», – розповів Лисенко.

«Буратіно» – це важкий вогнемет на базі танка Т-72. Загальна маса установки – понад 40 тонн.

«Початкова модель мала на собі 24 направляючі, зараз – 30, вона вдосконалена. Вистрілює снарядами, що мають дальність дії від 400 м до 4,5 км. Дія цих снарядів полягає в тому, щоб випалювати і піддавати тиску позиції. Дуже сильний вплив, але сама установка має певні недоліки – немає маневреності великою, і щоб зарядити цю установку, потрібно хоча б одну схожу, але з краном, яка повинна заряджати. Руками цю установку ніяк не перезарядиш, потрібен спеціальний пристрій у вигляді такого самого танка», – додав Лисенко.

Нагадаємо, напередодні бойовики обстріляли з мінометів і «Градів» кілька населених пунктів, уперше застосувавши 220 мм важку вогнеметних систему залпового вогню «Буратіно».
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар