Interpol оголосив у розшук Януковичів, Азарова та Богатирьову

січня 12 / 2015
Interpol оголосив у розшук Януковичів, Азарова та Богатирьову

Спеціальна комісія International Criminal Police Organization (INTERPOL) прийняла рішення про оголошення в міжнародний розшук екс-президента України Віктора Януковича, колишнього народного депутата Олександра Януковича, екс-прем'єр-міністра Миколу Азарова, екс-міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову, екс-міністра фінансів України Юрія Колобова та екс-керівника «Укртелекому» Георгія Дзекона.

На сайті Interpol причиною розшуку зазначено: «Привласнення та розтрата майна, зловживання в особливо великих розмірах, вчинені організованою групою». У випадку затримання, передбачена екстрадиція цих осіб в Україну.

«Сьогодні, через кілька місяців з моменту звернення в березні 2014 року, аргументацій, підготовки та пояснень, спеціальна комісія Інтерполу, за підготовленими запитами МВС, Генпрокуратури України і СБУ прийняла рішення», - написав на своїй сторінці в Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він також додав, що робота з міжнародною поліційною організацію за рядом інших звинувачених Україною персонажів продовжується.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...