В’їзд в Росію лише за закордонними паспортами. Українці - виключення

січня 02 / 2015
В’їзд в Росію лише за закордонними паспортами. Українці - виключення

Всі іноземці, за виключенням громадян України, Киргизії та країн Митного союзу (Білорусь та Казахстан) з 1 січня зможуть в’їжджати в Росію лише за закордонними паспортами.

Передбачалося, що з 1 січня 2015 року громадяни всіх країн СНД, за винятком держав-членів Митного союзу, будуть в'їжджати до РФ тільки на підставі закордонних паспортів. Однак до першого січня з трьох «проблемних» країн СНД, громадяни яких минулого року в'їжджали до РФ за внутрішніми паспортами (Україна, Таджикистан і Киргизія), питання про в'їзд за закордонними паспортами вдалося вирішити тільки з Таджикистаном, повідомляє РИА Новости.

З 1 січня 2015 року громадяни Таджикистану будуть в'їжджати до Росії за закордонними паспортами. Про те, що авіакомпанії і залізниця Таджикистану припинили продавати квитки до Росії за внутрішніми паспортами, Мінтранс цієї країни повідомив ще в листопаді 2014 року.

По Киргизії питання про в'їзд за закордонними паспортами було відтерміновано, оскільки держава попросила допомоги щодо створення системи виготовлення подібних документів, повідомив раніше глава ФМС Росії Костянтин Ромодановський. Він розраховує, що найближчим часом це питання буде вирішено.

Крім того, за своїм внутрішнім паспортам якийсь час ще зможуть в'їжджати до Росії і громадяни України. Оскільки, наразі не переглянуто відповідну міжурядову угоду.

«Що стосується України, то питання регулюється міжурядовою угодою. Поки вона не буде переглянута, ніяких змін не буде», - сказав заступник голови профільного департаменту ФМС РФ Дмитро Демиденко.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...