Чи можна ковтати сперму: наскільки безпечно та які ризики можливі

квітня 20 / 2024

Тему сексу усе частіше обговорюють не соромлячись і це дуже правильна і гарна тенденція. Адже секс – це не лише про задоволення, а й про безпеку та здоров'я. Те саме стосується і орального сексу.


Якщо коротко – можна.

"Прямої загрози немає. Ковтати чи не ковтати сперму – це особисте рішення кожного", – зазначив лікар.

Непереносність сперми
При цьому, за словами медика, варто враховувати особливості організму. Оскільки, буває непереносність сперми. Щоправда, це буває рідко і мова не про еякулят безпосередньо, а про конкретну людину.

Як зрозуміти, що в людини непереносність сперми
Вона проявляється печінням і свербінням у ротовій порожнині та на губах через 20 – 30 хвилин після орального сексу.
Також лікар наголосив, що не менш важливий у цьому питанні є психологічний комфорт. Якщо партнер чи партнерка не хоче ковтати сперму – інший не може до цього змушувати.


"Має бути взаємна згода", – наголошує Андрій.

А чи безпечно ковтати сперму
Ризики від ковтання сперми є. І найголовніший, за словами лікаря, – це інфекції, які передаються статевим шляхом (ІПСШ).

Особливо уважним слід бути, якщо ви займаєтесь оральним сексом з новим статевим партнером. Перед контактом краще напряму запитати про стан здоров'я,
– радить експерт.

Важливо! Під час орального сексу можна підхопити герпес, сифіліс, хламідіоз та інші інфекційні хвороби. Ризик однаковий як при ковтанні сперми, так і при її спльовуванні.
Водночас щодо ВІЛ-інфекції хвилюватися не варто, бо заразитися нею під час орального сексу практично неможливо.

Використовуйте презерватив
Аби захиститися від ІПСШ під час орального сексу, слід використовувати презерватив, звичайний або ж спеціальний.

Загалом, як наголосив лікар, ковтати сперму абсолютно безпечно, орієнтуватися варто на психологічні відчуття та особливості організму.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Категорія : Світ


Залишити Коментар