В Празі поліція розшукує вбивцю чоловіка та немовляти (ФОТО)

грудня 19 / 2023

Четвертий день жителі Клановіце, що на околиці Праги, живуть в атмосфері страху. І хоч на вулицях мерехтять різдвяні вогні, усі сидять по домівках позбавлені святкового настрою. У п’ятницю в їхньому районі хтось убив чоловіка та двомісячне немовля.


Впродовж вихідних поліція ходила по оселях та опитала чи не кожного жителя району. Люди нажахані страшною подією, що сталася в лісопарку, через який щодня їхні діти ходять до школи.на місце злочину люди несуть іграшки та свічки. Фото:

Окрім звичайних патрулів, у районі також працюють поліцейські на конях та інші спеціальні групи, зосереджуючи свої зусилля на посиленому спостереженні за безпекою місцевих жителів.


меморіал, де відбулося вбивство. Фото:

“Розслідування цього злочину є першочерговим завданням поліції Праги. Над справою працює команда з кількох десятків найдосвідченіших криміналістів, яку додатково посилили колеги з Управління кримінальної поліції та слідства Президії поліції.”, – пише поліцейський тижневик.

За словами кримінологів, пошук доказів і всієї інформації, а також її оцінка займає дуже багато часу.


«У рамках кримінального провадження, серед іншого, проводиться комплексна та детальна експертиза всіх знайдених слідів. Ця оцінка забирає багато часу», – сказав речник поліції Ян Рибанський.


Нагадаємо, минулої п’ятниці в місцевому лісопарку поліція виявила тіла двох людей: чоловіка та двомісячного немовляти у візочку. Про звуки пострілів, які було чутно з лісу, повідомив свідок.


За даними ЗМІ, обидва загиблих – чехи.

Поліція просить водіїв, які в п’ятницю з 7 ранку до 17 години вечора їздили навколо Клановицького лісу та мали ввімкнені відеореєстратори, надати поліції будь-які відеозаписи. Усю інформацію щодо справи надавайте за номером телефону 731553135 або електронною поштою [email protected]
Категорія : Світ


Залишити Коментар