Будьте обережні з суші! Глисти можуть пожирати внутрішні органи

травня 30 / 2023

Останнім часом суші стали досить-таки популярною стравою у всьому світі. Але для одного любителя все закінчилося плачевно…

Після споживання великої кількості цього продукту, глисти почали пожирати внутрішні органи бідного хлопця з Китаю!
Все почалося зі звичайного болю в животі і свербіння шкіри. Чоловік пішов до лікаря, йому зробили знімки – і ось він жах! Все його тіло було уражено солітерами. Причина? Надмірне споживання сирих шматочків риби, відомих як «сашімі».

Ви тільки уявіть собі: любов до «сашімі» вилилася на справжню катастрофу.Спочатку був звичайний біль в животі і свербіж шкіри. Він звернувся до лікаря, йому зробили рентгенівські знімки і виявили щось жахливе: все тіло було уражено паразитами. Причина? Надмірне вживання сирої риби!

Ось які жахливі наслідки можуть ховатися за звичайним споживанням поширеної страви.


Основною причиною такої ситуації стало те, що частина цієї сирої риби виявилася зараженою. До такого висновку прийшли фахівці Народного госпіталю Гуанчжоу в провінції Гуандун.


Вчені давно вже виявили, що споживання сирої або вареної риби може стати причиною паразитарних хвороб. Більш того, виявилося, що причиною подібних захворювань і найжахливіших наслідків для організму можуть стати навіть копчена і маринована риба.
Категорія : Світ


Залишити Коментар