Відому гірську трасу в Румунських Карпатах завалило 8-метровим снігом (ФОТО, ВІДЕО)

червня 16 / 2021


За два тижні до відкриття відоме Трансфегераське шосе (DN7C) в Румунських Карпатах завалило снігом. Таке відчуття, що зима оселилася тут навічно.

"Ми наразі цілодобово працюємо з екскаваторами, навантажувачами та спеціальними різаками, щоб видалити шар снігу, який часом перевищує 7-8 метрів", - повідомляють Регіональній дирекції доріг Румунії (DRDP).

Трансфегераське шосе (Трансфегерешан) — це гірське шосе в Карпатах, що з'єднує румунські області Валахію і Трансильванію, проходячи через гірський масив Фагараш. Найвищої точки досягає на висоті 2034 метри.

Це шосе вважається однією з найкрасивіших доріг у світі і є однією з визначних пам'яток Румунії. В його околицях також знаходяться цікаві пам'ятки: гірське озеро і водоспад Биля, фортеця Поєнарь, також відома як резиденція Влада Дракули.

Через пізнє танення снігу на високогірній ділянці рух по дорозі відкрито зазвичай тільки з 30 червня по 1 листопада, і тільки в світлий час доби — з 06:00 по 22:00. Рекомендована швидкість руху — 40 км/год.

У 2009 році на цій дорозі тестували свої спорткари провідні Top Gear, і Джеремі Кларксон назвав її найкращою для їзди на спортивних машинах.

Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар