Німці масово депортують українських заробітчан

грудня 03 / 2020

Влада Німеччини вирішили всерйоз зайнятися нашими заробітчанами, проводячи масові депортації.

Тільки за липень-вересень 2020 го німецькі правоохоронці вислали близько трьох сотень українців. 48 осіб затримали тільки за перші 10 днів вересня. Тиждень тому місцеві поліцейські з співробітниками митної служби провели масштабну спецоперацію по всій країні, спрямовану проти нелегального працевлаштування українців.

Як відзначають в компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal, враховуючи введені в ЄС і Німеччини епідеміологічні обмеження, поки громадяни України тимчасово не мають права в'їжджати в ФРН в рамках безвізових поїздок з туристичною, приватною або діловою метою. При цьому громадяни України мають право в'їзду до Німеччини при наявності ВНЖ в ФРН або візи відповідного типу (має юридичну силу посвідки на проживання).

Справа в тому, що наші громадяни почали працювати там, використовуючи польські документи. Найбільш поширена схема шахрайства - це наймання заробітчан на території України представниками дрібних або часто непублічних польських фірм з працевлаштування для роботи в Польщі. У таких випадках людям пропонується нелегальне працевлаштування з кращою зарплатою в Німеччині. В першу чергу мова йде про послуги в сфері догляду за людьми і домогосподарством.
"Прибувши легально на територію Польщі і відбувши там карантин, деякі намагаються нелегально їхати вже далі - в Німеччину та інші країни ЄС. Для роботи в Німеччині також використовують підроблені трудові договори, румунські та угорські паспорти (в тому числі і фальшиві), чеські робітники візи ", - коментує ситуацію генеральний директор Gremi Personal Томаш Богдевіч.

За оцінками Головного митного управління Дрездена, недонарахування до фондів соціального страхування через дії підозрюваних становили близько € 14 млн. Всього німецька поліція розслідує близько 1400 випадків нелегального перебування і працевлаштування в Німеччині, головним чином по відношенню до жінок з України. Більшість з них найняли посередники польських фірм в Україні.
Категорія : Світ


Loading...
загрузка...Залишити Коментар